parallax background

Oferta
Wygodne i ekologiczne
ładowarki EV

 

Poznaj Naszą Ofertę
Stacje ładowania EV


Rozwój technologii odnawialnych źródeł energii wkroczył już w strefę życia publicznego, z roku na rok będąc coraz tańszą alternatywą dla tradycyjnych paliw kopalnianych. Poza rozwojem fotowoltaiki, na pierwszy plan wchodzą ogniwa elektryczne, wykorzystywane w samochodach hybrydowych oraz elektrycznych. Napędzane dzięki energii elektrycznej wymagają odpowiednich rozwiązań, w tym stacji ładowania EV.Co daje posiadanie ładowarki EV?


Obecnie w Polsce istnieje ok. 1400 publicznych stacji ładowania. Wraz ze wzrostem liczby użytkowników samochodów elektrycznych liczba ta będzie rosnąć, lecz już teraz nie odpowiada potrzebom większości właścicieli „elektryków”. Rozwiązaniem tego problemu są przydomowe stacje ładowania EV marki Noark. Niewielkie, podpinane do sieci ładowarki, zwiększają szybkość ładowania samochodu i w zależności od typy instalacji elektrycznej możliwe jest pełne ładowanie nawet w ciągu kilku godzin.

Szybkie ładowanie w biznesie


Ładowarki samochodów elektrycznych nie są przeznaczone jedynie dla osób prywatnych; wiele firm z różnych branż; od hotelarskiej po restauratorską, decyduje się na zakup ładowarek EV z myślą o swoich klientach biznesowych. Również lokalne samorządy coraz śmielej inwestują w rozwiązania takie jak ładowarki elektryczne EV, zachęcające mieszkańców do zmiany sposobu życia na bardziej ekologiczny.