O Firmie
Kilka słów o nas


Jesteśmy prężnie działającą firmą oferującą kompleksowe usługi w zakresie instalacji fotowoltaicznych. Naszą misją jest dostarczanie najwyższej jakości produktów i usług firmom oraz klientom indywidualnym.

Działając w dynamicznie rozwijającej się branży, konsekwentnie dostosowujemy się do obowiązujących standardów, aby utrzymać konkurencyjność na rynku. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszych instalacji. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt.

Nasz zespół pomoże Ci w wyborze najbardziej optymalnej lokalizacji dla paneli słonecznych. Montaż ogniw przeprowadzamy zarówno na gruncie, jak i dachach budynków. Posiadamy 14 brygad montażowych. Dysponujemy niezbędnymi systemami mocującymi, sprzętem i pojazdami, dzięki którym gwarantujemy bezpieczeństwo i sprawność świadczonych usług.


Nasze przygotowanie do prac montażowych potwierdza certyfikat instalatorów OZE wystawiany przez Prezesa Urzędu Dozoru Technicznego. Legitymujemy się także świadectwami kwalifikacji uprawniającymi do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci.