parallax background

Oferta
Ekologiczne źródło
ciepła w Twoim domu

 

Poznaj Naszą Ofertę
Kotły Indukcyjne


Instalacja kotłów indukcyjnych jest jednym z najczystszych sposobów na ogrzanie domu. W przeciwieństwie do generujących smog pieców węglowych oraz wymagającego podpięcia do sieci ogrzewania gazowego, kotły indukcyjne marki Pereko są najnowocześniejszym i ekologicznym rozwiązaniem, gwarantującym zielone i bezpieczne ciepło.Czym są kotły indukcyjne?


Kotły indukcyjne, jak wskazuje nazwa, wykorzystują zjawisko indukcji elektrycznej do podgrzewania wody w instalacji. Dzięki temu, możliwe jest ogrzanie pomieszczeń w domu w ciągu kilku minut. Ogrzewanie przy pomocy kotłów indukcyjnych cechuje się wysoką sprawnością oraz wysoką kulturą pracy. Rozwiązanie to kompatybilne jest ze starszymi instalacjami oraz ogrzewaniem podłogowym. Kocół indukcyjny Pereko to również inwestycja na lata; producent gwarantuje jego działanie przez 20 lat, a szacunkowa żywotność kotłów indukcyjnych to nawet 50 lat!

Kotły indukcyjne, a fotowoltaika


Decydując się na zakup kotła indukcyjnego, warto rozważyć również zakup instalacji fotowoltaicznej. Dzięki takiej podwójnej inwestycji zyskujemy podwójnie; uzyskujemy dostęp do praktycznie nieograniczonego, bezpłatnego źródła energii elektrycznej oraz ciepła.