parallax background

Skorzystaj z darmowej wyceny
Dla domu i biuraicona-strzałkaWypełnij poniższy formularz icona-strzałka lub zadzwoń 504 346 766

Bezpłatna wycena

---

Produkty z 25 letnią gwarancją

---

Darmowy przegląd instalacji w okresie 4 letniej rękojmi

siedziba firmy foto instal z dębna
  • Posiadamy 6 oddziałów na terenie całej Polski
  • 14 własnych ekip monterskich, nie współpracujemy z podwykonawcami
  • Prowadzimy monitoring instalacji przez 24h
  • Zapewniamy montaż instalacji w ciągu 48h od zawarcia umowy!

Moduły od 370 do 450W


Wydajne i odpowiednio dobrane moduły fotowoltaiczne do miejsca montażu, pozwolą osiągnąć najlepszą wydajność w każdych warunkach - również w pochmurne dni. W firmie Foto Instal, otrzymują Państwo gamę produktów, które są przede wszystkim sprawdzone przez nas na wielu instalacjach - nie bazujemy tylko na jednym rodzaju paneli! Panele dobieramy według potrzeb danego miejsca montażowego 370W, 445W lub 450W - Moduły słoneczne muszą generować jak najlepsze uzyski w każdych warunkach aby poniesione koszty zwracały się równie szybko.


Panele strona - foto instal
Inwerter strona-foto instal

Inwertery Sofar Solar, Fronius, Huawei


Nasze starannie dobrane falowniki przetwarzają prąd stały wytwarzany przez moduły fotowoltaiczne na prąd zmienny. Oferujemy falowniki sieciowe sprawdzonych producentów, takich jak Sofar Solar, Fronius, Huawei. Nasz dział projektowy zwraca uwagę przede wszystkim na wydajność i niezawodność falowników oraz najlepszą kompatybilność w ramach Państwa systemu PV.Piece indukcyjne


Instalacja kotłów indukcyjnych jest jednym z najczystszych sposobów na ogrzanie domu. W przeciwieństwie do generujących smog pieców węglowych oraz wymagającego podpięcia do sieci ogrzewania gazowego, kotły indukcyjne marki Pereko są najnowocześniejszym i ekologicznym rozwiązaniem, gwarantującym zielone i bezpieczne ciepło.


Kotly-indukcyjne-foto instal

Wypełnij formularz - przygotujemy bezpłatną wycenę